Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
Заступник керівника з виховної роботи Керівник навчального закладу
27.08.2021р. Гучок Л.О. 30.08.2021р. І.Чиж
План виховної роботи навчального закладу
на 2021 – 2022 н.р.
Педагоги-організатори
Гулка З.В., Дусан І.Р.
Вступ
В Україні, як і в інших країнах світу склалася система виховання, в якій втілилася самобутність народу. Нині під впливом національно-виховних традицій народу поступово відроджується національна система виховання, функціонування якої відповідає таким реаліям сьогодення, як перехід України на ринкову економіку, відродження в усіх сферах життя українського суспільства і процес розбудови незалежної держави.
Концепція громадянського виховання, Концепція національного виховання, закон України „Про загальну середню освіту", Національна доктрина освіти у двадцять першому столітті головною метою виховання на сучасному етапі бачить передачу молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду, і на цій основі формування особистісних рис громадянина України, які включають в себе національну самосвідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, екологічну, правову, трудову і фізичну культуру, розвиток здібностей і талантів.
Головна мета школи - формування і розвиток високоінтелектуальної, свідомої особистості з громадянською позицією, готовою до конкурентного вибору свого місця в житті.
Над реалізацією цих завдань працюватиме педагогічний колектив протягом навчального року. Виконуючи ці завдання педагоги використовуватимуть різноманітні форми і методи роботи: екскурсії, конкурси, турніри і т. д. Відповідно до реалізації проблемної теми «Проектування як особливий різновид організації навчально-виховного процесу, практичної діяльності у закладі» основними завданнями роботи у 2021-2022 н. р. є:
- виховання громадянина України;
- формування особистості учня, його наукового світогляду, його здібностей, обдарувань;
- виконання вимог Державного стандарту освіти, підготовку учнів до подальшої освіти і трудової діяльності;
- виховання в учнів поваги до Конституції, державних символів, почуття власної гідності, свідомого ставлення до обов'язків, прав і свобод людини і громадянина, відповідальності перед законом за свої дії;
- реалізацію права учнів на вільне формування політичних і світоглядних переконань;
- виховання шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій, звичаїв, рідної мови, національних цінностей українського народу та інших народів і націй;
- виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування засаді здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного і психічного здоров' я учнів;
- впровадження проектної системи виховної роботи в організації життєдіяльності учнів у школі.
АНАЛІЗ
виховної роботи за 2020-2021 н.р.
Виховна система школи - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.
Мета виховної роботи школи: забезпечення системно-цільового планування та психолого-педагогічного проектування виховуючих стосунків на основі інтеграції зусиль батьківської громадськості, учнівського, педагогічного колективів школи, громадських організацій, об'єднань, на шляху створення умов по формуванню духовної культури особистості європейського виміру.
Пріоритетний напрямок виховної роботи: забезпечення умов для розвитку системи виховної роботи, спрямованої на виховання життєтворчої та життєво успішної особистості засобами позитивного мислення, спираючись на основні засади української національної школи-родини,
Основні завдання виховної роботи: розвиток виховної системи на основі ідей українознавства, виходячи з Концепції національного виховання "Громадянин України III тисячоліття". Використання різноманітних активних форм виховної роботи з учнями, спрямовані на виявлення та розвиток їх здібностей, формування їх ціннісних орієнтацій згідно з програмами «Творча обдарованість» та «Обдаровані діти - нація України», сприяння розвитку життєво успішної особистості засобами позитивного мислення через основні заходи виховної роботи, удосконалення роботи органів учнівського самоврядування з метою соціалізації особистості, виховання учнів як компетентних свідомих громадян, їх громадської активності та ініціативності, забезпечення умов для їх самореалізації, утвердження співробітництва педколективу, учнів, батьків та громадськості у вирішенні завдань школи - розробки й апробації проектних технологій у виховному процесі, формування у вихованців високих моральних якостей, духовності й духовної культури, формування національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу, виховання особи - патріота, готового до постійної праці задля майбутнього українського народу, формування високої мовної культури, громадянської свідомості, забезпечення екологічної освіти і виховання, розвиток потреби у спілкуванні з природою, її пізнанні й збереженні, гармонійний фізичний розвиток особистості.
Для реалізації цих завдань у школі був розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об'єднань класних керівників. Ці плани охоплюють усі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя.
Упродовж звітного періоду школа працювала над проблемою: «Формування ключових компетентностей особистості для успішної самореалізації в суспільстві на засадах «Педагогіки партнерства» як одного з основних компонентів Нової української школи».
Уся діяльність було спрямовано на виконання таких завдань:
- формування в учнів навичок та вмінь розв'язувати конфлікти;
- розуміння учнями особистісних, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей;
- формування в учнів креативності, ініціативності, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей;
- формування в учнів навичок створення та реалізації мистецьких проектів як основи творчого самовираження й самоствердження особистості;
- необхідності дотримання учнями конституційно-правових норм, своїх прав, обов'язків, свобод, готовності до захисту інтересів Батьківщини.
Робота виконувалася за такими напрямами:
І. АДМІНІСТРАТОРСЬКО-ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА
1. Підготовлено ряд наказів з виховної діяльності учнівсько-педагогічного колективу, розроблено річний план виховної роботи.
II. КОНТРОЛЬНО-АНАЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ
1. Відвідано 22 виховні заходи, здійснено 4 засідання МО класних керівників.
2. Перевірено виховну роботу класних керівників 1-11 класів на рік.
3. Перевірено ведення щоденників психолого-педагогічних спостережень.
III. РОБОТА З БАТЬКАМИ
1. Узято участь у роботі батьківських зборів, проведено санітарно-просвітницьку роботу з батьками й дітьми, що стоять на внутрішкільному обліку.
IV. УЧАСТЬ У СЕМІНАРАХ
- Узято участь у роботі семінарів філій.
V. ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ВИХОВНІ ЗАХОДИ
І. Складено сценарії, підготовлено учнів і проведено:
- Свято Першого дзвоника
- Зустріч випускників
- Урочисту лінійку до Свята Останнього дзвоника
Проведено вечори: 8 Березня.
VI. ВИСВІТЛЕННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ЗАСОБАХ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
- Підготовлено ряд статей і заміток і розміщено на сайті школи та у групі школи у Facebook.
VII. ВИСТАВКИ
1. Організовано виставки:
-Виставки-конкурс «Природа й фантазія»,
-святкових вітальних плакатів,
-плакатів у рамках акції «Діти розбудовують громаду»
Виставки стіннівок:
- «Чарівний Світлофор»;
- «Права дитинства»;
- «Вогонь – друг, вогонь – ворог»;
- «Дивосвіт природи»;
- «Зима-чарівниця»;
- «Сніжна, біла, чарівна, в гості вже прийшла зима»;
- «Скрипічний ключ у кольорі»;
- «Краса навколо нас».
VIII. ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
1. Для висвітлення роботи школи в мережі ІНТЕРНЕТ підготовлено матеріали на сайт школи.
2. Проведено індивідуальну роботу з батьками й учнями.
3. Підготовлено матеріали: вітання переможців районних конкурсів, про День пам'яті, примирення. Перемоги над нацизмом у Європі.
IX. САМООСВІТА
1. Опрацьовано ряд інтернет-сайтів, періодичних видань.
План виховної роботи на 2021-2022 н.р.
Основна тема виховної роботи у 2021-2022 начальному році: «Формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем компетенцій»
Основна мета виховної роботи у 2021-2022 навчальному році: «Формування громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти ворогам Батьківщини та асоціальним впливам, вміння вирішувати особисті проблеми, творити себе і оточуючий світ»
І семестр
Вересень
Місячник "Школа-наш рідний дім"
Місячник попередження дитячого травматизму та безпеки руху
01.09-30.09. - «Увага! Діти на дорозі»
09-13.09. -Тиждень фізичної культури та спорту – (День фізкультури та спорту - ІІ субота)
02.09. Закінчення Другої світової війни.
8 вересня Міжнародний день грамотності
12.09- День фізичної культури і спорту.
12.09.День українського кіно
16.09- Міжнародний день охорони озонового шару.
16.09- День батька
21.09. – Міжнародний день миру
27.09 - Всесвітній День туризму
29 .09 - День пам’яті жертв Бабиного Яру
30 09. – Всеукраїнський День бібліотек.
І-й тиждень 01.-05.09. Тиждень «Школа-наш дім» Мета: урочисте відзначення початку нового навчального року; підвищення рівня знань з ПДР, попередження дорожньо-транспортного травматизму серед учасників тощо. |
|||||
№ |
Дата |
Зміст виховної діяльності |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
01.09. |
День знань. Перший урок (вчитель обирає тему самостійно). Проведення вступного інструктажу з попередження дитячого травматизму, збереження життя і здоров'я учнів із записом до класного журналу. |
1-11 |
ЗДВР, ПО, класні керівники , класоводи,вч. фізичного виховання, образотворчого мистецтва, хореографії |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
2. |
04.09. 03.09. |
1.Єдиний урок ПДР „Увага! Діти на дорозі!” 2.Класні виховні години « Школа - наш дім» про необхідність дотримання учнями Статуту навчального закладу та внутрішкільного розпорядку. |
1-11 |
Класоводи , класні керівники |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
3. |
01.-04.09. |
«Кожен учень хоче знати, де свої таланти показати» (залучення дітей до відвідування гуртків). |
1-11 |
Класоводи , класні керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
01.-04.09. |
Вибори активів класів та делегування представників класних колективів до учнівського парламенту. |
8-11 |
ПО, класні керівники |
Ціннісне ставлення до праці |
|
ІІ-й тиждень 06-12.09 Тиждень фізичної культури та спорту Мета: виховання дітей та підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму, забезпечення розвитку олімпійського руху в школі, проведення оздоровчо-профілактичної роботи, пропагування ЗСЖ тощо. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
06-11.09 |
Олімпійський тиждень. Веселі перерви, естафети, спортивні змагання (згідно окремого плану). |
5-11 |
ПО, класні керівники |
Ціннісне ставлення до праці |
2. |
06-11.09 |
Формування активу шкільного самоврядування. |
1-11 |
ПО, вчителі фізичного виховання |
Ціннісне ставлення до себе |
3. |
06-11.09 |
Місячник: «Увага! Діти на дорозі». Проведення годин спілкування з попередження дорожньо-транспортного травматизму. Виставка малюнків : «Безпека дорожнього руху». Зустрічі з представниками поліції. |
1-11 2- 6 |
ПО, класні керівники |
Школа сприяння здоров’ю |
ІІІ-й тиждень 13-19.09. Тиждень «Ми за мир на всій планеті» Мета: викликати зацікавленість учнів до вивчення історії, сприяти глибокому засвоєнню історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси дітей, виховувати повагу до культурних надбань людства, почуття національної свідомості та гідності тощо. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
13 - 18.09. |
Інформаційна хвилинка про День миру Конкурс-виставка дитячого малюнка “Ми за мир на планеті Земля” Стріт-арт на асфальті “Ми – за мир на планеті Земля” . виготовлення голубів Миру (орігамі) Виховні години. |
1-11 1-4 1-6 1-11 |
ПО, класоводи , класні керівники,вч. образотворчого мистецтва |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави Творча обдарованість |
2. |
13-18.09. |
Проведення тематичних екскурсій у музей селища ,,Народ пам’ятає, народ славить ” . Години спілкування:«Книга пам’яті України розповідає…», «Герої не вмирають», “29 вересня: 155 років від дня народження Михайла Грушевського” |
1-11 |
Кл. керівники, екскурсоводи, вчителі історії |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
ІV-й тиждень 20-26.09. Тиждень книги Мета: Розвивати мовлення, інтелект і почуття дитини. Виховувати дбайливе ставлення до книги, як до одного з найкращих подарунків. Дати елементарне поняття про виникнення книги, її значення в житті людей. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1 |
20-25.09. |
Тиждень книги. Акція «Живи, книго!». Рейд-огляд збереження шкільних підручників учнями. |
1-11 |
Бібліотекар |
Ціннісне ставлення до праці |
2. |
20 - 25.09 |
До Дня туризму: вікторина «Стежками Львівщини». Віртуальна подорож. Відеоролик «Улюблені місця в Україні» у рамках флешмобу #Мандруй Україною 2021 Фотовиставка до Всесвітнього дня туризму «Я подорожую!!!» Виховні години. |
1-11 1-4 1-11 |
Класоводи , класні керівники |
Ціннісне ставлення до природи |
4 |
Протягом тижня |
Підготовка до участі в акції «Милосердя» до Дня людей похилого віку. |
1-11 |
ПО, класні керівники |
Ціннісне ставлення до людей |
Протягом місяця: |
Рекламна акція «Куди піти, чому навчитись» (презентація клубів, гуртків, секцій). |
||||
Залучення учнів схильних до правопорушень до різних форм діяльності, організація змістовного дозвілля у позаурочний час. |
|||||
І-ІІ тиждень |
Участь в профілактичному рейді “Урок“ |
1-11 |
ПО |
Жовтень
Місячник « Я –патріот і господар Землі»
Міжнародний місяць шкільних бібліотек.
Тиждень протипожежної безпеки – 11.-17.10.
І неділя жовтня – День Вчителя ( 3 жовтня)
1 жовтня – День Ветерана, День людей похилого віку
2 жовтня Міжнародний день проти насилля
02.10- Всесвітній день усмішки
3 жовтня (І неділя )-День працівників освіти
14 жовтня - День українського козацтва. День захисника України.
24 жовтня – день ООН
28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників
І-й тиждень 27.09 - 03.10 Тиждень «Шануймо вчителя свого за труд його величний» Мета: відзначення професійного свята вчителів, вшанування праці педагогів, виховання почуття поваги до вчителів, розуміння важливості людей цієї професії в сучасному світі. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1 |
29.09. |
До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру : хвилини роздумів «Біль нашої пам’яті». |
1-11 |
ПО, кл. керівники, класоводи, бібліотекар |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
1 |
01.10 |
До Дня людей похилого віку акція « Милосердя» (робота волонтерських загонів: надання допомоги пенсіонерам, хворим, самотнім людям). |
1-11 |
ПО, кл. керівники, класоводи |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей |
2. |
27-03.10. |
Тиждень «Шануймо вчителя свого за труд його величний».
|
5-11 1-6 1-11 11-ті |
ЗДВР, ПО вчителі образ. мистец. кл. керівники 1-11 класів |
Ціннісне ставлення до мистецтва |
3. |
02.10. |
До Міжнародного дня проти насильства (02.10): Бесіди з учнями на теми: «Роз’яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно них насильства або інших протиправних дій», «Роз’яснення відповідальності за жорстоке поводження з однолітками, а також вчинення кримінальних правопорушень проти особистості» Виховні години у класних колективах « Мудрі й багаті літами» |
1-11 |
Класні керівники, психолог |
Ціннісне ставлення до себе та людей |
4 |
Протягом тижня |
Створення фотозони «Осінній настрій» Свято осені “Під акорди осіннього вальсу квітів” “Золотокоса щедра осінь” |
1-4 5-11 |
Учнівське самоврядування |
Ціннісне ставлення до мистецтва |
ІІ-й тиждень 04 -10.10. Тиждень українського козацтва Мета: поглибити знання учнів про українське козацтво та традиції часів Запорізької Січі; сприяти патріотичному вихованню; пробуджувати національну самосвідомість тощо. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
05- 09.10 |
Тиждень українського козацтва. Усні журнали, бесіди , інтелектуальні ігри , екскурсії. «Козацькі забави» - спортивно-розважальна гра |
6-8,10-11 |
Вч. фізкультури, ПО, вчитель Захисту Вітчизни |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
2. |
Протягом тижня |
Виховні години по класам. |
1-11 |
Кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
3 |
«Посвята у п’ятикласники». |
5-А |
ЗДВР, ПО, класний керівник 5-а класу |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
|
4 |
жовтень |
Акція « Милосердя». Допомога воїнам АТО. |
1-11 |
ЗДВР, ПО, учнівське самоврядування |
|
ІІІ-й тиждень 11 - 17.10 Тиждень протипожежної безпеки Мета: сформувати необхідність дотримання правил пожежної безпеки у громадських приміщеннях; ознайомити, як діє система виявлення пожежі та пожежної сигналізації у школі; ознайомити з правилами користування вогнегасником; практично провести евакуацію з приміщення школи. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
Протягом тижня |
Ознайомлення із планом евакуації під час пожежі Бесіда «Щоб не трапилось біди, в МНС ти подзвони» Виставка малюнків на протипожежну тематику. |
1-11 1-7 |
Класоводи , кл. керівники, вч. образотворчого мистецтва |
Ціннісне ставлення до праці |
2. |
Бесіди «Правила протипожежної безпеки, правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів ,правила техніки безпеки під час використання електроприладів, природного газу,з правил дотримання гігієни та санітарії» Тематичні виховні години |
1-11 |
Класоводи, класні керівники, вчитель Захисту Вітчизни |
Школа сприяння здоров’ю |
|
ІV-й тиждень 18-24.10. Тиждень Пам'яті до річниці визволення України від нацизму Мета: вшанування пам’яті про подвиг старшого покоління людей, які брали участь у Другій світовій війні 1939 – 1945 років |
|||||
1. |
Протягом тижня |
• Уроки мужності: 1. «Україна у вогні»; 2. «Серед братських могил в краю степовім …» 3. «Недописані сповіді, які опалила війна»; • Інформаційний стенд; • Відеолекторій; |
1-11 |
Класоводи , класні керівники, вч. історії, Бібліотекар, вчитель Захисту Вітчизни |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей |
2. |
23.10. |
Інструктаж щодо запобігання дитячого травматизму в канікулярний період. |
1-11 |
Класні керівники, класоводи |
Школа сприяння здоров’ю |
V-й тиждень 25-31.10. Канікули! Канікули! Байдикувати ніколи! (Робота згідно планів в канікулярний період). Мета: провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час осінніх канікул; ознайомити учнів з основними правилами дорожнього руху та пожежної безпеки, з правилами поведінки з незнайомими людьми та правилами поводження в побуті; розвивати мислення та увагу учнів; вчити будувати алгоритми безпечної поведінки; виховувати самостійність, дисциплінованість. .
|
|||||
3. |
Протягом місяця |
Профілактичні бесіди практичного психолога з учнями (за окремим планом) |
1-11 |
Пр. психолог |
Школа сприяння здоров’ю |
Участь у заходах ЦПО. |
Сприяння творчому розвитку особистості |
Листопад
Місячник протипожежної безпеки
Декада безпеки дорожнього руху.
9 листопада – День української писемності і мови
13 листопада – Всесвітній день доброти
14листопада - Всесвітній день боротьби із захворюванням на діабет
16 листопада – Міжнародний День толерантності
19 листопада – Міжнародний День відмови від паління
20 листопада - Всесвітній день дитини
21 листопада - День Гідності та Свободи
28.11-День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. Всеукраїнська акція « Засвіти свічку»
25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками
І-й тиждень 01 – 07.11.Тиждень « Нехай лунає мова солов’їна» Мета: подати учням відомості про походження мови та української писемності, активізувати знання учнів про мову як джерело духовного зростання нації, виховувати пошану до рідної мови. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
Протягом тижня
|
Години спілкування: до Дня української писемності. • Інформаційний стенд; • Акція «Нехай лунає мова солов’їна»; • Акція «Візерунки-слова» (відомі вислови в малюнках); • Виставка учнівських поезій; Виховні години до 210 річниця від дня народження Маркіяна Шашкевича “СТЕЖКАМИ ПО ЖИТТЄВІЙ МАНДРІВЦІ о. МАРКІЯНА ШАШКЕВИЧА” |
1-11 |
Вч. української мови, класні керівники, класоводи, бібліотекар, вчителі історії |
Ціннісне ставлення до суспільства та держави |
Робота в межах місячника протипожежної безпеки |
1-11 |
ЗДВР, ПО, класні керівники та класоводи |
Школа сприяння здоров’ю |
||
ІІ-й тиждень 08– 14.11 Тиждень безпеки дорожнього руху Мета: залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
13.11 |
Всесвітній день доброти (World Kindness Day) «Давайте говорити один одному компліменти». Бесіди. Виготовлення бейджів-доброти “Від щирого серця даруймо доброту!” |
1-11 |
ПО, учнівське самоврядування, класні керівники |
Ціннісне ставлення до праці |
2 |
Протягом тижня |
Робота з питань профілактики травматизму. Перегляд навчальних відеофільмів, зустрічі з представниками національної поліції, батьками-водіями. |
1-11 |
Класні керівники, класоводи |
Ціннісне ставлення до праці |
ІІІ-й тиждень 15 -21.11 Тиждень Гідності та Свободи Мета: усвідомити трагізм Голодомору 1932-1933 рр. на Україні, виховувати в учнів патріотизм на основі особистісного усвідомлення досвіду історії. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
16.11 |
Години спілкування, бесіди до міжнародного дня толерантності «ТОЛЕРАНТНІСТЬ ЛЮДИНИ - НАЙВАЖЛИВІША УМОВА МИРУ І ЗЛАГОДИ В СІМ’Ї, КОЛЕКТИВІ, СУСПІЛЬСТВІ» |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до людей |
2 |
19.11. |
Міжнародний День відмови від паління: -виховні години, бесіди «Шкідливість куріння для молодого організму», «Куріння чи здоров’я – вибирайте самі» та ін.. - акція «Скажемо цигарці- НІ!» |
1-11 |
Класоводи, класні керівники, вчитель основ здоров’я |
Школа сприяння здоров’ю |
3 |
Протягом тижня |
Заходи із профілактики поширення ксенофобських і расистських проявів серед дітей та учнівської молоді: Бесіди: “Мій день, мої добрі вчинки”, “Заповіді людяності”, «Джерела величі людини” |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до людей |
4. |
18.11. |
Всесвітній день дитини 20.11. “Що я знаю про свої права» |
1-11 |
ЗДВР, ПО, класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
5. |
17.11. |
Конкурс-виставка малюнків «Ми і наші права» ( за статтями Конвенції прав дитини), присвячена Всесвітньому дню прав дитини |
1-7 |
ЗДВР,ПО,класоводи,кл. керівники, вчителі історії |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
6. |
19.11 |
День Гідності та Свободи 21.11.: Інформаційні години на тему «Революція Гідності. Як це відбувалося». Перегляд документальних фільмів про події Революції Гідності. Уроки мужності «Подвиг Героїв Небесної сотні» 28.11. Акція « Засвіти свічку» до Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Незгасима свічка», «Чорна сповідь моєї Вітчизни» Урок Пам’яті «Коли пташки замовкали»» |
1-11 1-11
|
ЗДВР, ПО, класоводи, класні керівники, вчителі історії |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
Протягом місяця |
Робота в межах місячника протипожежної безпеки |
Ціннісне ставлення до себе |
|||
Психологічне тестування з метою сприяння профорієнтації учнів |
9-11 |
Практичний психолог |
Ціннісне ставлення до праці |
||
Участь у конкурсах ЦПО (центр позашкільної освіти) |
|||||
ІV-й тиждень 22.11 – 28.11 Тиждень « Не вдавай, що не бачиш.» (протидія насильству) Мета: привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Попередження та профілактика захворювання ВІЛ/СНІДу. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
Протягом тижня |
Майстер –класи з психологом з питань протидії булінгу( за окремим планом). Проведення щорічної акції з 25 листопада до 10 грудня включно. Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» ( за окремим планом). |
Практичний психолог |
Ціннісне ставлення до сім’ї, родини та людей |
|
2. |
Протягом тижня |
Тематичні виховні години. “Стоп насильство!”, “Ми за світ проти насилля!”, “Насильство - проблема суспільства” Година спілкування «Що таке насилля. Його форми. Як себе захистити», “Добре тому жити, хто вміє дружити”. Перегляд мотиваційних мультфільмів «Як розв'язувати конфлікти» |
8-11 1-7 |
Класні керівники, класоводи |
Ціннісне ставлення до себе |
3. |
Протягом тижня |
До всесвітнього дня боротьби із СНІДом: інформаційна компанія з попередження розповсюдження ВІЛ – інфекції, СНІДу |
1-11 |
Вчитель основ здоров’я, психолог |
Ціннісне ставлення до себе |
4 |
26.11. |
Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" |
5-11 |
ЗДВР, ПО, кл.керівники, учн.самоврядування |
Ціннісне ставлення до культури та мистецтва |
Грудень
Місячник охорони дитинства
Тиждень правових знань – 09.-13.12.
Декада « Свято новорічне наближається» 16.-27.12.
Місячник «Молодь за здоровий спосіб життя» - 02 - 27.12.
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом
3 грудня – Міжнародний День інвалідів
5 грудня- Міжнародний день волонтерів
6 грудня – День Збройних Сил України
9 грудня- День благодійництва
10 грудня – День захисту прав людини
14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
19 грудня – День Святого Миколая
І тиждень- 29.11- 05.12. Тиждень здорового способу життя Мета: розвиток творчих здібностей, які будуть змінювати спосіб життя для того,щоб зберегти та зміцнити своє здоров'я; - навчати учнів захищати себе в умовах загрози для життя; - розвивати уявлення про здоровий спосіб життя. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальний |
Напрям |
1. |
02.12 |
Заходи до Міжнародного Дня інвалідів: хвилини спілкування «Уроки доброти»; «Уроки милосердя», «Ми – рівні» інформаційний стенд |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до сім’ї, людей |
2 |
Протягом тижня |
• Акція «Молодь проти наркоманії та СНІДу». • Конкурс малюнків «Якщо хочеш бути здоровим – будь!»; Конкурс плакатів «Здоров’я людини – найвища цінність» ; Години спілкування «Знати, щоб жити!». • Відеолекторій „СНІД - невиліковна хвороба”. • Години спілкування: «Зупинимо СНІД, поки він не зупинив нас» (заходи за окремим планом). Створення агітаційних брошур «СНІД-невидиме зло». |
1-11 |
ПО,класоводи, кл. керівники, практичний психолог, вч. основ здоров’я, медсестра |
Школа сприяння здоров’ю |
3. |
04.12. |
Уроки мужності «Героїзм українських волонтерів» |
1-11 |
Класоводи,кл. керівники, вчитель Захисту Вітчизни та історії |
Ціннісне ставлення до людей |
4. |
04.12. |
• Уроки мужності, присвячені Дню Збройних Сил України; • Зустрічі з учасниками АТО; • Виставка малюнків «Вони захищають Батьківщину!»; • Спортивно-розважальне свято- змагання між учнями 10-11 класів до річниці Збройних Сил України |
1-11 10-11 |
Класоводи,кл. керівники, вчитель Захисту Вітчизни та історії вч. фізичного виховання |
Ціннісне ставлення до держави та суспільства |
ІІ-й тиждень 06 - 12.12 Тиждень правових знань Мета: ознайомити учнів з Конвенцією ООН про права дитини, Загальною Декларацією прав дитини, розширити знання учнів про їхні права, виховувати правову культуру тощо. |
|||||
№ |
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
Протягом тижня |
До Дня прав людини(10.12.) Година спілкування «Маю права, маю і обов’язки» Година громадянськості «Громадянин України – громадянин світу» ;Ток – шоу «Сучасний політик, який мені подобається…» Казкова правова вікторина (1-4 класи); Конкурс кросвордів на правову тематику(8-9 класи); Інтелектуально-розважальна гра «Перший мільйон», Рольові ігри на правову тематику «Так чи ні», «Права та обов’язки» (10-11 кл.) |
1-11 |
Вч. правознавства,класні керівники,класоводи |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
2. |
11.12 |
Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС (!4 грудня): «Чорнобиль - біль України», «Чорнобиль не має минулого часу», «Чорнобильська катастрофа – трагічний урок людства», «Чорнобиль: роки випробувань», «Вони врятували світ», «Відлуння гіркого болю».; Перегляд відеофільму «Чорнобиль – скорбота пам’яті людської»»; тематична експозиція у бібліотеці |
1-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до праці, людей |
3. |
грудень |
Реалізація заходів відповідно до програми протидії торгівлі людьми: «Люди як товар»; «Щоб не стати рабом!»; Диспут «Чи легка робота за кордоном?» |
5-11 |
Практичний психолог, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до людей |
ІІІ-й тиждень 13 – 19.12. Декада « Свято новорічне наближається» Мета: розширити знання про визначення свята Нового року в різних країнах світу;виховувати любов і повагу до народних звичаїв і традицій,розвивати творчі здібності, збагачувати словниковий запас; пробуджувати у дітей творчий ентузіазм, бажання співати, декламувати вірі; формувати дружні стосунки в класі та інтернаціональні почуття. |
|||||
№ |
Дата |
Клас |
Захід |
Відповідальні |
Напрям |
1. |
Протягом тижня |
Акція «Збережи ялинку» Майстерня Святого Миколая. Виготовлення новорічних подарунків для майбутніх першокласників та ялинкових новорічних прикрас. |
1-11 1-4 |
Класні керівники, класоводи,бібліотекар,ПО |
Ціннісне ставлення до природи |
2. |
18.12 |
Виховні години: “Наш гість – Святий Миколай”. Конкурс на кращого листа до Святого Миколая |
4-а,б 1-4 |
ПО,класоводи ПО,класоводи |
Ціннісне ставлення до людей |
3. |
Протягом декади |
Вернісаж творчих поробок "Зимова казка" |
1-11 |
Творча обдарованість |
|
IV – тиждень-20.-26.12. Декада « Свято новорічне наближається» Мета: святкування новорічних свят. |
|||||
4. |
21-27.12 |
Вернісаж творчих поробок "Зимова казка" |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до мистецтва |
5. |
23-25.12 |
Новорічні ранки та дискотеки |
1-11 |
ЗДВР, ПО,класоводи,кл. керівники 9 а та б класів |
Ціннісне ставлення до мистецтва |
8. |
23.12-25.12. |
Звітні збори «Поговоримо відверто» (підсумки роботи самоврядування гімназії за І семестр) |
Розвиток самоврядування |
||
Протягом місяця |
1. Тематичні батьківські збори по класах 2. Засідання Учнівського Парламенту. 3. Здача документації класних керівників, вихователів ГПД, керівників гуртків. 4. Проведення тематичних класних годин. 5. Активізація роботи з профілактики дитячого травматизму напередодні канікул. Проведення виховних бесід-інструктажів з учнями: з повторення правил поведінки біля води та на льоду; з пожежної безпеки: «Небезпека використання відкритого вогню (свічки, бенгальські вогні, петарди тощо) під час новорічних свят»; «Правила користування обігрівальними приладами»; з пропаганди здорового способу життя: «Що треба знати про туберкульоз?», «Грип: способи профілактики». 6. Збір інформації “Про стан відвідування навчального закладу учнями” (вивчення питання, проведення індивідуальних бесід з учнями, батьками) Місячник оборонно-масової роботи( за окремим планом) Правовий тиждень (за окремим планом). Акція «Допоможи птахам взимку». Акція «Годівничка». |
ІІ семестр
Січень
17 - 23.01.2022
Місячник «Люблю я свій народ, ціную його звичаї».
6.01 - Святвечір. Багата кутя.
7.01 - Різдво Христове.
14.01 - Новий рік за старим стилем. День святителя Василя.
15.01.1992 Верховна Рада України затвердила Державний гімн України "Ще не вмерла Україна".
19.01 - Водохреще.
22.01 - День Соборностi України.
27.01 - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
29.01 - День пам'ятi Героїв Крут.
31.12.2020-17.01.2021 Робота згідно плану зимових канікул (за окремим планом) |
|||||
І-й тиждень 17 – 23. 01.2021 Декада «Хай квітне наша Україна!» |
|||||
Мета: викликати зацікавленість учнів до вивчення історії, сприяти глибшому засвоєнню історичного матеріалу, активізувати пізнавальні інтереси дітей, виховувати повагу до культурних надбань людства, почуття національної свідомості. |
|||||
20.-21.01 |
Організація і презентація тематичної виставки у шкільній бібліотеці «Славетний день в історії України» (до Дня Соборності України) |
1-11 |
Бібліотекар |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
|
до 21.01. |
До дня Соборності України «Хай квітне наша Україна!» - інформаційні хвилинки |
1-11 |
Вч. історії, кл. керівники, ПО |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
|
Протягом тижня |
Проведення класних годин спілкування (згідно планів класних керівників) на тему «Україна. Історія. Сучасність» |
1-11 |
Кл. керівники, класоводи |
Ціннісне ставлення до праці, людей |
|
Протягом тижня |
Бесіди з профілактики застудних захворювань, випадків травматизму |
1-11 |
Кл. керівники, класоводи |
Ціннісне ставлення до себе, держави, суспільства |
|
ІІ-й тиждень 24.01.-30.01.21 Декада «Хай квітне наша Україна!» |
|||||
27.01. |
Виховні заходи, присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту |
5-11 |
ЗДВР, ПО, кл.керівники |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
|
28.01. |
Тематична лінійка «Пам’яті тридцяти» (29 січня – День пам’яті загиблих під Крутами).Вшанування пам’яті героїв Крут (вих. години, бесіди, інф. хвилинки). Перегляд та обговорення документальних та художніх кінофільмів. |
5-11 |
Вчителі історії, класні керівники |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
|
Протягом місяця |
Засідання Учнівського Парламенту. Проведення тематичних класних годин. Просвітницькі заходи, щодо протидії булінгу у закладах освіти. Виявлення та облік дітей, що потребують посиленої педагогічної уваги з боку педагогів. Вивчення умов виховання даної категорії дітей, їхньої зайнятості, потреб і проблем. Залучення учнів школи схильних до правопорушень до різних форм діяльності, організація змістовного дозвілля у позаурочний час. |
Традиційні загальношкільні заходи |
Лютий
01.-28.02.2022
Місячник творчого розвитку особистості
10.02-День безпечного Інтернету
14 лютого – День Святого Валентина
15.02 - Стрітення Господнє.
15.02 - День вшанування учасників бойових дiй на територiї iнших держав.
19.02. - 30 років тому (1992) Верховна Рада України затвердила тризуб як малий Державний герб України.
20.02. - День Героїв Небесної Сотні.
20.02 - Всесвітній день соцiальної справедливостi.
21.02. - Міжнародний день рідної мови.
І-й тиждень 31.01.-06.02.22 Тиждень «Найбільше багатство – здоров’я » Мета: поглибити поняття про цінність здоров'я для людини; закріплювати знання учнів з питань здорового способу життя; розвивати спостережливість, креативне мислення, усне мовлення, вміння виділяти головне і робити висновки; виховувати життєву потребу — бути завжди здоровим. |
||||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальний |
Напрям |
||
03.02. |
Попередження побутового травматизму «Все залежить від нашої відповідальності» |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Школа сприяння здоров’ю |
||
05.02. |
Година спілкування «Умій сказати НІ!» Година спілкування «Що означає бути здоровим?» |
5-11 1-4 |
ПО,класоводи, кл. керівники, практичний психолог |
Школа сприяння здоров’ю |
||
Протягом тижня |
Інформаційне забезпечення учнів та їх батьків щодо запобігання насильству над дітьми (куточок правових знань); - спільна робота з психологічною службою у розв’язанні конфліктів між учнями, в сім’ї |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники, вчитель правознавства, психолог |
Ціннісне ставлення до держави та суспільства |
||
ІІ-й тиждень 07.02-13.02.22 Тиждень «Коханням дорожити вмійте» Мета: сприяти пробудженню в школярів щирих почуттів, розширити уявлення про почуття любові, усвідомленню великої сили чистого і зворушливого кохання, яке облагороджує душу; сприяти розвитку творчих здібностей, духовності; виховувати естетичні смаки, любов до поезії та музики. |
||||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
||
10.02. |
Виховні години до Дня безпечного Інтернету. |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Школа сприяння здоров’ю |
||
12.02 |
До Дня Святого Валентина:- поштова скринька для закоханих “Стріли Амура”.Тематичні години «Історія виникнення та традиції свята Святого Валентина» |
1-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до праці, людей |
||
12.02 |
Цікаві ігри та конкурси |
5-11 |
ПО, класні керівники |
Творча обдарованість |
||
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав ( бесіди, інф. хвилинки)( 15.02.2020) |
1-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
|||
ІІІ-й тиждень 14.02.-20.02.22 Тиждень «У мові моїй краса і неповторність» Мета: виховувати любов до рідної мови, бажання досконало володіти нею, почуття патріотизму, національної гідності. |
||||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
||
19.02 |
Конкурс «Слів у мові мільйон…» для учнів старшої школи Мовний квест для учнів 5-6 класів до Дня рідної мови Конкурс «Казкар» для учнів початкової школи. Орієнтовні теми для казки: Дівчина-мова Чародійна мова Пригоди у країні частин мови Мова – країна див Перлини нашої мови Подорож до літери «Я». |
1-11 1- 4 |
Класні керівники, класоводи,бібліотекар, ПО, парламент школи. |
Ціннісне ставлення до себе, до держави, суспільства |
||
Протягом тижня |
Свято «У мові моїй краса і неповторність». «Україно, ти для мене диво» (до Міжнародного дня рідної мови – 21.02.) |
1-11 |
Вчителі української мови та літератури |
Ціннісне ставлення до мистецтва та культури, до держави та суспільства |
||
IV – тиждень-21.02.-27.02.22 Тиждень «Небесна Сотня у наших серцях» Мета: ознайомити школярів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість. |
||||||
Протягом тижня |
Виховні заходи до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. |
1-11 |
Кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
||
Протягом тижня |
Бесіда ТБ “Правила безпечної поведінки на водоймі підчас льодоходу “ |
|||||
Протягом тижня |
Години спілкування «Допоможемо природі». Проведення класних годин спілкування (згідно планів класних керівників) |
1-4 5-11 |
класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до природи |
||
26.02 |
Виховні заходи з профорієнтації учнів. Тестування, анкетування |
9-11 |
Кл.керівник |
Ціннісне ставлення до праці |
||
Протягом лютого |
|
|||||
Березень
01.03-31.03.2022
Місячник національної культури
8.03 - Мiжнародний жiночий день (міжнародний день прав жінок).
08.03.-14.03-Масляна
9.03 - День народження Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), українського поета, художника, мислителя.
19.03 - Всесвітній день сну. Відзначається в третю п'ятницю березня.
21.03 - Всесвітній день поезії.
22.03 - Всесвітній день водних ресурсiв.
25.03 - Міжнародний день пам’яті жертв рабства та трансатлантичної работоргівлі
27.03 - Міжнародний день театру.
І-й тиждень 28.-06.03.2022 Тиждень “Шевченківські дні” Мета: вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка – великого українського поета, популяризації та пропаганди його творів тощо. |
|||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальний |
Напрям |
|
Протягом тижня |
«Шевченківські дні». Інсценізації творів Т.Г. Шевченка. |
1-11 |
Вч. укр.мови та літератури |
Ціннісне ставлення до культури і мистецтва |
|
05.03. |
Заходи до Міжнародного жіночого дня: Святкове привітання «Зі святом вас, дівчата» Святковий концерт, присвячений 8 Березня «Жіночі серця». Виготовлення привітальних листівок для мам та бабусь. |
1-11 1-4 |
кл. керівники, ПО класоводи |
Ціннісне ставлення до мистецтва та культури Ціннісне ставлення до людей |
|
ІІ-й тиждень 07.-12.03.2022 Тиждень |
|||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
|
10.03. |
Заходи до Дня державного гімну України (10 03) |
1-11 |
Вч. історії ,класні керівники,класоводи |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
|
Протягом тижня |
Години спілкування «Толерантна особистість» |
5-11 |
Класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до людей |
|
Протягом тижня |
Інформаційне забезпечення учнів та їх батьків щодо запобігання насильству над дітьми (куточок правових знань); - спільна робота з психологічною службою у розв’язанні конфліктів між учнями, в сім’ї. |
1-11 |
Класоводи,кл. керівники, |
Ціннісне ставлення до себе |
|
09-11.03. |
Година спілкування «Культура поведінки: ідемо до театру, музею, кінотеатру» |
5-11 |
Кл.керівники 5 -7 кл |
Ціннісне ставлення до мистецтва та культури, до держави та суспільства |
|
ІІІ-й тиждень 14.03-20.03.2022 Тиждень “Люби і знай свій рідний край” Мета: виховувати шанобливе ставлення до природи, рідного краю, Батьківщини. |
|||||
Дата |
Клас |
Захід |
Відповідальні |
Напрям |
|
19.03 |
Заходи до Міжнародного Дня лісів (21.03) |
1-11 |
Кл. керівники |
Ціннісне ставлення до природи |
|
Протягом тижня |
Єдиний урок з Правил дорожнього руху. |
1-11 |
Кл. керівники, класоводи |
Школа здоров’я |
|
IV – тиждень-21.03-27.03.2022 |
|||||
Протягом місяця |
Участь у творчих конкурсах. Робота гуртків (згідно плану роботи гуртків) |
||||
V –тиждень 28.-03.04.21 Весняні канікули (за окремим планом) |
Квітень
04.04.-30.04.2021
Місячник екологічного виховання
1.04 - День сміху. Неофіційне свято, відзначається за традицією.
1.04 - Міжнародний день птахів. 1906 підписано Міжнародну Конвенцію про охорону птахів.
2.04 - Міжнародний день дитячої книги. День народження Г.-Х. Андерсена (1840-1902) датського письменника-казкаря.
6.04 – Всесвітній день мультфільмів.
7.04 - Благовіщення пресвятої Богородиці. - Всесвітній день здоров'я.
11.04 - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.
12.04 - Всесвiтнiй день авiацii i космонавтики.
24.04 - Великдень
21.04 - День довкілля. Відзначається в Українi згiдно з Указом Президента (№ 855/98 вiд 6 серпня 1998 року) у третю суботу квітня.
22.04 - Всесвітній день Землi.
23.04 - Всесвітній день книги i авторського права.
26.04 - День Чорнобильської трагедії (1986).
І-й тиждень 04.04.-10.04.2021 Тиждень «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття» Мета: формування в учнів світогляду, спрямованого на здоровий спосіб життя. |
||||||
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
|||
07.04 |
Заходи до Всесвітнього дня здоров’я: бесіди «Про шкідливість алкоголю і тютюнопаління», «Загроза людству - СНІД», «Здоровий спосіб життя – запорука довголіття» та ін.. (7.04) |
1-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Школа сприяння здоров’ю |
||
09.04 |
Урок пам’яті «11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів» Урок мужності «Роки ідуть, а пам'ять у серці – назавжди» |
1-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до суспільства, держави |
||
07.04 |
Весняна спартакіада, присвячена Всесвітньому дню здоров’я |
1-8 |
ПО, вч. фізкультури |
Ціннісне ставлення до себе |
||
ІІ-й тиждень 11.04-17.04.22 Тиждень “Фізика навколо нас” Мета: виховувати інтерес до вивчення фізики, розвивати кругозір учнів про широке застосування фізичних знань тощо. |
||||||
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
|||
16.04. |
Виховні заходи з профорієнтації учнів. Тестування, анкетування |
9-11 |
Кл.керівник |
Ціннісне ставлення до праці |
||
Протягом тижня |
Виховні години «Якщо хочеш змінити світ на краще, починай робити це сьогодні». Конкурс малюнків на космічну тематику. Ігри на фізичну тематику «Щасливий випадок», «Ерудит-шоу», «Фізичне лото» тощо. |
5-7 1-4 8-11 |
Класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до людей, |
||
ІІІ – тиждень-18.04-24.04.22 Тиждень “ Із любов'ю до природи” Мета: формування екологічної культури, почуття відповідальності за природу як за національне багатство, основу життя на Землі, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, вироблення навичок трудової діяльності, виховання працелюбності тощо. |
||||||
19.04.- 23.04. |
Години спілкування «Допоможемо природі». Заходи до Дня довкілля. Трудова операція «Чисте подвір’я. Чиста Вулиця» 21 квітня – Всесвітній день творчості; 22 квітня – Всесвітній день Матері-Землі;
|
1-4 5-11 1-7 1-7 8-9 10-11 1-11 1-11 |
класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до природи |
||
ІV – тиждень-25.04-01.05.22 “Тиждень Пам’яті” Мета: згадати історію аварії на Чорнобильській атомній електростанції, поглибити знання учнів про неї, зберігати історичну пам'ять учнів, виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; виховувати почуття гордості за український народ. |
||||||
26.04. |
Урок-реквієм “Запаліть скорботи свічку…”
|
5-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
||
Протягом тижня |
Майстер-клас з виготовлення писанок, виставка робіт
|
1-11 |
Кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
||
Протягом тижня |
Конкурс-виставка писанок «Писанкове мереживо». |
1-11 |
ЗДВР, ПО,класоводи, кл. керівник |
Творча обдарованість |
||
Травень (01.05-31.05.2022)
Місячник військово-патріотичного виховання
«Вічна слава героям! Ми низько вклоняємось їм»
1-2.05 - День міжнародної солідарності трудящих.
3.05 - День Сонця. Відзначається щорічно з 1994 р. з ініціативи Міжнародного товариства сонячної енергії (МТСЕ).
8-9.05 - Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої світової війни.
09.05 – День Перемоги.
08.05 - День Матері. Відзначається в Українi згiдно з Указом Президента в другу неділю травня
15.05 - Міжнародний день родини (сім'ї).
19.05 - День української вишиванки (третій четвер травня).
18.05 - Міжнародний день музеїв.
14.05 - День Європи. Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію, цей День відзначається у третю суботу травня.
24.05 - День слов'янської писемності i культури.
31.05 - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням.
І-й тиждень 02.05-08.05.22 |
|
||||||
Тиждень «Допоки пам’ятаємо – живемо» Мета: виховання в учнівської молоді почуття патріотизму та гордості за славну історію рідного краю, збереження пам’яті про немеркнучий подвиг земляків, шанобливого ставлення до покоління війни. |
|
||||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальний |
Напрям |
|
||
Протягом тижня |
Оформлення святкових листівок “Свято зі сльозами на очах…” |
1-11 |
кл. керівники , класоводи |
Ціннісне ставлення до держави та суспільства |
|
||
Протягом тижня |
Проведення класних годин спілкування (згідно планів класних керівників). Перегляд фільму на воєнну, військово-патріотичну тематику. |
1-11 |
кл. керівники , класоводи |
Ціннісне ставлення до себе |
|
||
Заходи до Дня пам’яті та примирення . |
1-11 |
класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до держави та суспільства |
|
|||
протягом тижня |
Заходи до Дня Перемоги:«Подвиг непідвладний часу». |
1-11 |
ЗДВР, ПО, класні керівники |
Ціннісне ставлення до держави та суспільства |
|
||
ІІ-й тиждень 09-15.05.2022 Тиждень «Вогнище родинне на світі білому єдине» Мета: виховувати шанобливе ставлення до родини, взаєморозуміння в сім’ї, взаємоповагу у спілкуванні. |
|
||||||
Дата |
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
|
||
06.05 |
Заходи до Дня Матері.
|
1-11 |
Класоводи, кл. керівники, ПО |
|
|||
12.05. |
Лекторій «Ти і твоє здоров’я». Бесіда з учнями про небезпеку купання у водоймах. |
1-11 |
Класоводи. кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
|
||
11.05. |
Проведення класних годин спілкування (згідно планів класних керівників). |
1-11 |
ПО, класні керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
|
||
13.05 |
Заходи до Дня Європи. |
1-11 |
ЗДВР, ПО,бібліотекар, класоводи, кл. керівник |
Ціннісне ставлення до суспільства і держави |
|
||
ІІІ-й тиждень 16-22.05.2022 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності Мета: проведення оздоровчо-профілактичної роботи серед підлітків, виховання відповідального ставлення до власного здоров'я та турбота про безпеку власної життєдіяльності, підвищення інформаційно-просвітницького рівня учнівської молоді з питань БЖД. |
|
||||||
Захід |
Клас |
Відповідальні |
Напрям |
|
|||
19.05. |
Година історичної пам’яті «19 травня – День пам’яті жертв політичних репресій» |
1-11 1-4 |
Класні керівники, класоводи,бібліотекар,ПО, парламент школи. |
Ціннісне ставлення до себе, до держави, суспільства |
|
||
19.05.
|
Заходи до Дня вишиванки. |
1-11 |
Вчителі української мови та літератури |
Ціннісне ставлення до мистецтва та культури, до держави та суспільства |
|
||
IV – тиждень-23-11.06.2022 Підведення підсумків «До побачення, школо!» Мета: підвести підсумки за навчальний рік. |
|
||||||
Протягом тижня |
Пам’ятка на літні канікули. Інструктаж з ТБ перед початком літніх канікул. Профілактичні бесіди перед канікулами, з метою попередження злочинності, дитячого травматизму |
1-4 1-11 |
класоводи, кл. керівники |
Ціннісне ставлення до себе |
|||
Протягом тижня |
Підготовка до Свята останнього дзвоника |
1-11 |
класоводи, кл. керівники, ПО |
Творча обдарованість |
|||
11.06 |
Свято Останнього дзвоника «Канікули! Ура! Ура! Ура!» |
1-11 |
ЗДВР, ПО, класоводи, кл. керівники |
Творча обдарованість |
|||